Půjčovna úklidových strojů

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
14163 srm 2621es u r 1000

Lehký motorový vyžínač na dosekání tam, kam se se sekačkou nedostanete

Kód: 63
pronajem prumyslovy vysavac tron hp4 5 l70ab

Vysavač je vhodný na úklid po stavbách a rekonstrukcích jak komerčních, tak soukromých objektů. Před odsáváním vody je třeba sundat nylonový filtr. Lze použít jeden až tři motory, dle náročnosti a váhy vysávaného materiálu.

Kód: 1
pronajem elektricky podlahovy myci stroj twintec tt 4045g

Mycí stroj s průměrek kartáče 45 cm je vhodný na úklid větších ploch - prodejny, sklady, dílny atd. Stroj je standardně osazen mycím kartáčem, ale je možné nasadit i unašeč s padem na hrubší nečistoty. Stroj má regulaci množství mycího roztoku.

Kód: 55
k pronajmu ipc extraktor pro cisteni koberce

K pronájmu profesionální extraktor určený k hloubkovému čištění koberců a čalounění. Tepovač je vhodný pro suché a mokré vysávání.Extraktor je vhodný do kanceláří, obchodů nebo automobilů pro různé druhy čalounění a koberců.

Kód: 49
pronajem podlahova mycka omm lavapavimentis pro ruzne povrchy

Menší mycí stroj s průměrem kartáče 35cm je vhodný do menších či členitých prostor. Pokud stačí na běžný úklid mop a jednou za čas je potřeba udělat větší úklid, aniž byste museli stěhovat nábytek. Stroj je možné osadit padem místo kartáče, regulace...

Kód: 58
pronajem vysokotlaky cistic vapka kranzle k 2160 ts d12

Profesionální tlaková myčka s regulací tlaku od 30 do 140 bar. Pokud potřebujete jednou za čas vyčistit dlažbu, asfalt, umýt pracovní stroje atd. Možnost zapůjčení 15m tlakové hadice (krtek) na čištění odpadů. Stroj musí při používání ležet, čerpadlo...

Kód: 52